Robert Chwiałkowski to nie tylko dietetyk ale również trener personalny który pomoże Ci uzyskać twoją wymarzona sylwetkę zgodnie ze zdrowiem.

Moją pasją jest sport oraz pomaganie ludziom w codziennym funkcjonowaniu, aby żyli w zdrowym trybie. Aby wejście nawet na pierwsze piętro po schodach, nie było problemem. To aby najmniejszy wysiłek fizyczny nie był wyzwaniem, po prostu abyś żył Zdrowo.

Połączeń dietetyki , zdrowego żywienia oraz ćwiczeń personalnych pozwala na uzyskanie szybkich efektów oraz doskonałego samopoczucia.

Zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Mam okazję prowadzić zajęcia w jednym z kaliskich klubów fitness, na których przekazuje swoja wiedzę oraz pokazuje jak wykonywać ćwiczenia aby były one efektywne

Trening personalny pomoże Ci skuteczniej:

    Pozbyć się zbędnych kilogramów.

    Zdobyć bardzo dobrą kondycję oraz zmienić swoje samopoczucie.

    Wyrzeźbić swoje ciało .

    Powrócić do pełnej sprawności fizycznej oraz uwolnić się od bólu.

Praca u podstaw

Moim zdaniem, trzeba już od najmłodszych lat kształtować dzieci na temat zdrowego żywienia oraz aktywności ruchowej. Dlatego odwiedzam przedszkola oraz szkoły podstawowe i razem z nauczycielami zachęcamy do zdrowego trybu życia.

W dobie szybkie rozwoju technologicznego, większość naszego czasu spędzamy przy komputerach , tv, grach a zapominamy o tak ważnym dla nas ruchu oraz o zdrowym odżywianiu.

Wszystko to powoduje że dorastając mamy problemy z nadwaga, zdrowiem, złym samopoczuciem .  Jeśli będziemy uczyć nasze dzieci od najmłodszych lat jak ważne w jest zdrowe i systematyczne jedzenie oraz ćwiczenia, zaprocentuje w późniejszych latach doskonałym zdrowiem a oto przecież chodzi.

Razem z najlepszymi

 

W swojej karierze trenera personalnego oraz dietetyka żywieniowego mam zaszczyt działać również dla najlepszych. Współpracuje między innymi z Martą Walczykiewicz – wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy, wicemistrzyni olimpijską (2016).

Dla mnie jednak liczy się każdy który zdecyduje się podjąć wyzwanie żeby nad sobą popracować – przecież wiemy ile wysiłku to kosztuje, prawda?

I ty możesz być Najlepszy !!

Zadzwoń i umów się na wizytę